|
|
|
|
 |
Törőlt_nick
2001-08-23 21:07:56
|
7
|
Belső-Ázsiában mindig is volt Fekete-özvegy. Pontosabban nem is ő, hanem a Latrodectus nemzetség egy másik tagja a Karakurt. Nagyjából egyformák a tulajdonságaik, csak egy kicsit más a mintázatuk. A F.Ő. hasán homokóraszerű vörös mintázat van míg a Karakurt hátán egy tucatnyi vörös pötty található.
|
|
 |
yol
2001-08-23 17:45:59
|
6
|
| és a fekete angyal hol van? |
|
 |
PETYUS
2001-08-23 16:46:46
|
2
|
| A balkánon is van már elég régóta. |
|
 |
Labor
2001-08-23 16:44:40
|
0
|
| Ilyen formája van: 0? |
|
A hozzászólás:
 |
putyi
2001-08-23 16:40:32
|
-
|
Nem semmi! Eddig úgy tudtam, hogy csak Dél-Amerikában él! Kíváncsi vagyok a véleményekre...
Ki mit tud erről a pókról? Mekkora? Milyen erős mérge van? stb... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|