Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 2001-08-23 21:07:56 7
Belső-Ázsiában mindig is volt Fekete-özvegy. Pontosabban nem is ő, hanem a Latrodectus nemzetség egy másik tagja a Karakurt. Nagyjából egyformák a tulajdonságaik, csak egy kicsit más a mintázatuk. A F.Ő. hasán homokóraszerű vörös mintázat van míg a Karakurt hátán egy tucatnyi vörös pötty található.
yol Creative Commons License 2001-08-23 17:45:59 6
és a fekete angyal hol van?
PETYUS Creative Commons License 2001-08-23 16:46:46 2
A balkánon is van már elég régóta.
Labor Creative Commons License 2001-08-23 16:44:40 0
Ilyen formája van: 0?
A hozzászólás:
putyi Creative Commons License 2001-08-23 16:40:32 -
Nem semmi! Eddig úgy tudtam, hogy csak Dél-Amerikában él! Kíváncsi vagyok a véleményekre...
Ki mit tud erről a pókról? Mekkora? Milyen erős mérge van? stb...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!