Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-08-17 19:05:41 97
A Hondának valóban fekszik a Hungaroring de Alesinek eddig nem ment itt, de remélem egy-két pont esetleg egy dobogó összejön :)
A hozzászólás:
berreg Creative Commons License 2001-08-16 08:48:57 95
Hali, hát most lapoztam át az autómotort, és találtam benne egy magyar F1 statisztikát. Az edig lefutott 15 magyar nagydijbol 14-szer volt honda motoros autó az elsö 6ban. Ezt senki sem űberelheti. 92után Mugen tuning gépek . Sose figyeltem fel a honda gépekre, de arra valóban kiváncsi lennék, miért a merc-bmw-ferr hármast istenitik. Legyen meg az örömük
Előzmény:
Type-R Creative Commons License 2001-08-11 01:42:41 82
sziasztok!

megosztom a nagy honda dilemmámat, amit ezek az f1-ben művelnek...
kíváncsi vagyok a véleményetekre.

szóval:
az egész ahogy Hondáék az f1-hez hozzáállnak szar ahogy van.
szar motor, szar autó, szar csapat...
amiokr a toyota véresen komolyan veszi a dolgot és fejleszt mindent daját maga, akkor mit szaroznak ezek?
minek két csapatnak motort szállítani?
elég nagy szégyen hogy a 4-ből 3 motor kiesik futamonként...
és amennyit tudok abból nem következtetek sok jóra:(
már ott elcseszte a dolgot a honda hogy nem vette meg a williams-et... helyette adrian reynard miatt a BAR lett a vége.
igaz a BAR rendelkezik a ferrari mögött a legkomolyabb háttérrel és logisztikával, de azért elég szégyen hogy mi megy...
és ez a jordan-re is igaz.
ha szimpátia alapján döntök akkor a jordan-t kellene megvenni és csak a jordanbe ölni a pénzt.
saját kasztni, saját motor. ezt kellene nekik csinálni, főleg hogy a toyota is ezt csinálja. és a toyotának van igaza!!! ez nagyon be fog érni.
a honda ahogy most a dolgok állnak jövöre is csak önmaga árnyéka lesz, és ha ez így megy tovább méltó ellenfele lesz a prost-nak...

ezt a HHF-es dolgot meg nem értem.
nagyon kíváncsi vagyok mi volt a konkrét ok.

üdv,
Type-R

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!