|
|
|
|
 |
J-MAN
2001-08-15 18:42:35
|
94
|
Nem akarok illúziót rombolni, de nem valószínű. Nem szereti a pályát:
Hungary is not my favourite race on the calendar because the track is quite slow so you can't really feel the excitement of F1 there. Overtaking is almost impossible and with the heat and twisty nature of the circuit it can be a very physically demanding race. At least I now feel I have a car that is capable of being on the podium and that's a real boost for my motivation. l'll still have to find my feet in the team and get to know my new surroundings as well as a new car which will be a lot to do over a Grand Prix weekend, but I'm looking forward to it...
Ha már a végtagoknál tartunk: ahogy elnézem a kezeit; nem Alaszkában múlatta az időt szabadsága alkalmából.. |
|
A hozzászólás:
 |
gstyle
2001-08-15 01:53:46
|
93
|
Új csapat, új sisak:)) Legalábbis az alapszíne is sárga lett.
Remélem, a hétvégén látunk Jeantól szép versenyzést.
Nagyon szurkolok neki!!! |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|