Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

gstyle Creative Commons License 2001-08-15 01:50:19 92
Igen, Nekro ez egy Grand Prix World nevű F1 menager progi.
Nagyon jó!!!!!!!
Én is alig bírtam anno megkaparintani, mert nagyon kevés emberkét érdekelnek ezek a stílusú játékok, és ezért nem nagyon foglalkozik vele senki sem.
Ha gondolod, nekem megvan full CD-n. Átír és elküld.
A hozzászólás:
nekrofil Creative Commons License 2001-08-14 23:09:08 91
he, ez a gpw valami grandprix manager. idevele! mekkora meg ilyenek. infot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!