|
|
|
|
 |
gstyle
2001-08-14 21:25:46
|
89
|
| Hát igen. 8 millát kóstált a srác, de 9,5 milláért alá is írta a két évet. Az tuti, hogy a játékban nem szívbajos a pénzügyeknél.:)) |
|
A hozzászólás:
 |
J-MAN
2001-08-14 20:24:51
|
88
|
Jól csináltad!
Én is megpróbáltam, de hihetetlen mennyire pénzéhes a játékban, ez mindíg elvette a kedvemet, persze ha tudom, hol köt ki IRL, megadtam volna neki... |
|
Előzmény:
 |
gstyle
2001-08-14 20:08:48
|
87
|
Aha!
Megint elővettem. Először a megjelenése után játszottam vele, de most újból kedvet kaptam.
A Jordant választottam, s 1998-ban egyéni, és VB címet szereztem. Igaz csak az esőversenyeket nyertem meg (4).
De '99, és 2000-re Alesi az elsőszámú pilótám.
Nekem sikerült leigazolni:))
bibibi:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|