Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

gstyle Creative Commons License 2001-08-14 21:25:46 89
Hát igen. 8 millát kóstált a srác, de 9,5 milláért alá is írta a két évet. Az tuti, hogy a játékban nem szívbajos a pénzügyeknél.:))
A hozzászólás:
J-MAN Creative Commons License 2001-08-14 20:24:51 88
Jól csináltad!

Én is megpróbáltam, de hihetetlen mennyire pénzéhes a játékban, ez mindíg elvette a kedvemet, persze ha tudom, hol köt ki IRL, megadtam volna neki...

Előzmény:
gstyle Creative Commons License 2001-08-14 20:08:48 87
Aha!
Megint elővettem. Először a megjelenése után játszottam vele, de most újból kedvet kaptam.
A Jordant választottam, s 1998-ban egyéni, és VB címet szereztem. Igaz csak az esőversenyeket nyertem meg (4).
De '99, és 2000-re Alesi az elsőszámú pilótám.
Nekem sikerült leigazolni:))
bibibi:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!