|
|
|
|
 |
gstyle
2001-08-14 20:08:48
|
87
|
Aha!
Megint elővettem. Először a megjelenése után játszottam vele, de most újból kedvet kaptam.
A Jordant választottam, s 1998-ban egyéni, és VB címet szereztem. Igaz csak az esőversenyeket nyertem meg (4).
De '99, és 2000-re Alesi az elsőszámú pilótám.
Nekem sikerült leigazolni:))
bibibi:))) |
|
A hozzászólás:
 |
J-MAN
2001-08-14 19:55:45
|
86
|
Amikor néztem a német nagydíjat az osztrák tv-n, a szpíker arra célozgatott, hogy Frentzen az angol nagydíj után állítólag kritizálta Jordant, hogy a szponzorok pénzét nem az autó fejlesztésére, hanem luxusjaht, repölőgép és egyéb nyalánkságokra megvételére fordítja. 1ébként bemutatták az új hajót, hát nem a legsz@rabbak közül választott az biztos...
Frentzen elég gyenge pilóta szerintem is,(legalább is sokan vannak jobbak nála) de kirúgásának semmi köze ehhez, illogikus is lenne, hiszen nemrég hosszabbítottak szerződést +1 évre.
Kicsit túllőhetett a célon, mert ha valaki gyengén megy, ráadásul még sokat jártatja a száját feleslegesen; ne csodálkozzon, ha erre a sorsra jut.
Kíváncsi vagyok Alesi mit tud nyújtani. Kár, hogy a GPW-ben már nem tudom leigazolni, mert a folyó év végén visszavonul.
gstyle! Nyomod a gpw-t?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|