|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-08-13 19:10:44
|
409
|
"No és azok a csimpánzok is felismerik magukat a tükörben, akik majomtársak között nőttek fel."
Az emberszabásúakat és a delfineket nem kétlem.
Én azt nem hinném, hogy a macskeszomnak van öntudata... (Szvsz, az meglátszana rajta, de nagyon!)
A foggal sajna nem tudok mit kezdeni, nincs infóm, de szerintem, ha betévedsz egy állatorvoshoz az szívesen elárul ezt azt, ingyé' is... |
|
A hozzászólás:
 |
ezoterika
2001-08-13 13:33:34
|
408
|
No és azok a csimpánzok is felismerik magukat a tükörben, akik majomtársak között nőttek fel.
Azóta újabb fejlemény:
Pár napja volt egy mozgó macsfog Mefi szájában, ennek mára hűlt helye.
Tudtok valamit a macsok fogzásáról?
Egy Libriben átnéztem pár könyvet, de semmi ilyen infót nem találtam benne. |
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-08-12 15:19:01
|
407
|
Kedves ruttla!
"Valamilye szinten kialakult az "én" tudat, ill. az "én hátam mögött" tudat."
A kettő nem ua!
Az, hogy képes megtanulni merre is kell fordítania a fejét, ha ezt vagy azt látja a tükörben, szerintem továbbra sem jelenti azt, hogy tisztában volna létezésével.
Elhiszem, hogy megtanulta "mi is az a tükör" (a maga szintjén persze), de még a Te leírásod szerint sincs maradéktalanul tisztában azzal, hogy mit lát benne. Azt vágja, hogy meg kell fordulni, de ez szvsz még nem jelenti azt, hogy tudja miért...
Amúgy javítanám azt a hozzászólásom, amire reagáltál!
Azt írtam a kutyák sem képesek felismerni magukat a tükörben, de azóta megtudtam, hogy egyes fajok képesek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|