Keresés

Részletes keresés

Ty Law Creative Commons License 2003-08-14 04:28:57 16
A Jupiteren? Viccelsz?

A menők manapság már inkább a Plútót választják... A Jupiter már rég lejárt lemez, proli egy hely...

A hozzászólás:
putyi Creative Commons License 2001-08-13 08:21:40 14
Üdv...

Úgy látom ez a topci átment veszekedősbe!
Beszéljünk inkább a Mars közeledéséről, avagy VEGYETEK TELKET TŐLEM A JUPITEREN !!!
Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!