|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-08-10 17:27:09
|
403
|
Szia!
Felhívnám a figyelmet Maminti macskái közti korkülönbségre! Ez szerintem megkönnyíti nekik, hogy megtanulják saját nevük.
Ha sokáig eredménytelen a próbálkozásod, tényleg próbáld ki a külön etetésre hívást, úgy hogy következetlenül hívod először az egyiket, aztán a másikat...
Szvsz ez sokat segíthet!
Kíváncsian várom az eredményeket! |
|
A hozzászólás:
 |
ezoterika
2001-08-10 09:53:36
|
402
|
Köszi Maminti!
Most már úgyis kivárom! ;-)
No és meg is osztom veletek.
|
|
Előzmény:
 |
Maminti
2001-08-10 09:48:29
|
401
|
Három évesek, és kábé 2 és fél hónap köztük a korkülönbség.
Ezoterika, hidd el, hamarabb megtanulják a nevüket, minthogy hinnéd. Nem az a lényeg, hogy nem tudnak, hanem hogy mikor akarnak figyelni rád... :)) Fontos a türelem. Végülis ebben különböznek leginkább a kutyáktól, hogy önálló, független lénykék, akik, bármennyire is rosszul esik ez nekünk, nélkülünk is pompásan elvannak (kivéve persze a túltenyésztett fajtákat). :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|