|
|
|
|
 |
ezoterika
2001-08-10 09:53:36
|
402
|
Köszi Maminti!
Most már úgyis kivárom! ;-)
No és meg is osztom veletek.
|
|
A hozzászólás:
 |
Maminti
2001-08-10 09:48:29
|
401
|
Három évesek, és kábé 2 és fél hónap köztük a korkülönbség.
Ezoterika, hidd el, hamarabb megtanulják a nevüket, minthogy hinnéd. Nem az a lényeg, hogy nem tudnak, hanem hogy mikor akarnak figyelni rád... :)) Fontos a türelem. Végülis ebben különböznek leginkább a kutyáktól, hogy önálló, független lénykék, akik, bármennyire is rosszul esik ez nekünk, nélkülünk is pompásan elvannak (kivéve persze a túltenyésztett fajtákat). :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|