|
|
|
|
 |
Törőlt_nick
2001-08-09 20:30:06
|
13
|
| ember, vegyél már vissza az arcodból, mert nincs kedvem minden beszólásodnál állítgatni a képernyőfelbontást! |
|
 |
noidea
2001-08-09 17:24:58
|
12
|
| Fingond sincs, mit beszéltem szerintem, de csak szájalj nyugodtan. Tiéd a világ. |
|
A hozzászólás:
 |
imot
2001-08-09 16:58:03
|
11
|
miért voltár már ott hogy ennyire tudod milyen ott a helyzet?
Anyád jólvan??? |
|
Előzmény:
 |
noidea
2001-08-09 16:53:40
|
10
|
Gázbolygón hogy parcelláznak?
Egyébként nem gond a dakota, Lendonak olyan kis malacfejű munkásai voltak... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|