Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 2001-08-09 20:30:06 13
ember, vegyél már vissza az arcodból, mert nincs kedvem minden beszólásodnál állítgatni a képernyőfelbontást!
noidea Creative Commons License 2001-08-09 17:24:58 12
Fingond sincs, mit beszéltem szerintem, de csak szájalj nyugodtan. Tiéd a világ.
A hozzászólás:
imot Creative Commons License 2001-08-09 16:58:03 11
miért voltár már ott hogy ennyire tudod milyen ott a helyzet?
Anyád jólvan???
Előzmény:
noidea Creative Commons License 2001-08-09 16:53:40 10
Gázbolygón hogy parcelláznak?

Egyébként nem gond a dakota, Lendonak olyan kis malacfejű munkásai voltak...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!