Keresés

Részletes keresés

imot Creative Commons License 2001-08-09 16:58:03 11
miért voltár már ott hogy ennyire tudod milyen ott a helyzet?
Anyád jólvan???
A hozzászólás:
noidea Creative Commons License 2001-08-09 16:53:40 10
Gázbolygón hogy parcelláznak?

Egyébként nem gond a dakota, Lendonak olyan kis malacfejű munkásai voltak...

Előzmény:
putyi Creative Commons License 2001-08-09 16:27:46 9
No mi van, senki sem fosta össze magát? Vannak telkeim a Jupiteren... Mit csináljak velük? Rám fognak rohadni, ha nem veszi be senki ezt a "Közeledik a Mars" dolgot. Higgye már el walaki!
Na majd szólok Yodának és ő majd intézkedik, lesz ám nemulass!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!