|
|
|
|
 |
imot
2001-08-09 16:58:03
|
11
|
miért voltár már ott hogy ennyire tudod milyen ott a helyzet?
Anyád jólvan??? |
|
A hozzászólás:
 |
noidea
2001-08-09 16:53:40
|
10
|
Gázbolygón hogy parcelláznak?
Egyébként nem gond a dakota, Lendonak olyan kis malacfejű munkásai voltak... |
|
Előzmény:
 |
putyi
2001-08-09 16:27:46
|
9
|
No mi van, senki sem fosta össze magát? Vannak telkeim a Jupiteren... Mit csináljak velük? Rám fognak rohadni, ha nem veszi be senki ezt a "Közeledik a Mars" dolgot. Higgye már el walaki!
Na majd szólok Yodának és ő majd intézkedik, lesz ám nemulass!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|