|
|
|
|
 |
imot
2001-08-09 16:41:20
|
2
|
Állítólag elment egyszer az egik étterembe és ZÚZA pörköltöt kért. Hogy majd azt ebédel. Kihozza neki a pincér a jó szaftos kis zúzaperkeltet hát egyszer csak látja hogy nincsen megtísztítva a zúza.Tele volt mindenféle magokkal meg táppal.
Erre azért nem vennék mérget hiszen ezt a már más topikban igen emlegetett dakota kollégám mondta. Na amit ő mond kb. 3-mal el kell osztani.De az éttermet ismerve - már mint a konyha részlegét hiszen egyik ismerősöm már járt odabenn - eléggé elképzelhető lehet. |
|
A hozzászólás:
 |
putyi
2001-08-09 16:36:39
|
1
|
| Na mondd már, ő hogy járt? |
|
Előzmény:
 |
imot
2001-08-09 16:35:44
|
0
|
Hanem a legjObb.
én nem de az egyik dakota kollegám igen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|