Keresés

Részletes keresés

imot Creative Commons License 2001-08-09 16:41:20 2
Állítólag elment egyszer az egik étterembe és ZÚZA pörköltöt kért. Hogy majd azt ebédel. Kihozza neki a pincér a jó szaftos kis zúzaperkeltet hát egyszer csak látja hogy nincsen megtísztítva a zúza.Tele volt mindenféle magokkal meg táppal.
Erre azért nem vennék mérget hiszen ezt a már más topikban igen emlegetett dakota kollégám mondta. Na amit ő mond kb. 3-mal el kell osztani.De az éttermet ismerve - már mint a konyha részlegét hiszen egyik ismerősöm már járt odabenn - eléggé elképzelhető lehet.
A hozzászólás:
putyi Creative Commons License 2001-08-09 16:36:39 1
Na mondd már, ő hogy járt?
Előzmény:
imot Creative Commons License 2001-08-09 16:35:44 0
Hanem a legjObb.
én nem de az egyik dakota kollegám igen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!