Keresés

Részletes keresés

putyi Creative Commons License 2001-08-09 16:36:39 1
Na mondd már, ő hogy járt?
A hozzászólás:
imot Creative Commons License 2001-08-09 16:35:44 0
Hanem a legjObb.
én nem de az egyik dakota kollegám igen.
Előzmény:
putyi Creative Commons License 2001-08-09 16:33:51 -
Ti jártatok már úgy, hogy az étkezdébe a zúzapörköltben volt egy olyan ami egybe volt (nem volt megtisztítva)? Kinek milyen tapasztalata van az étkezdékkel? Az egybezúzás eset Szegeden történt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!