Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-08-09 18:50:32 398
"Már kiskoruk óta következetesen így hívtam őket magamhoz, nem pedig ciccegve."
Ezen lehet a hagsúly...
Egyébként, 1idősek a macskeszok? (:
A hozzászólás:
Maminti Creative Commons License 2001-08-09 16:24:52 397
Az enyémek hallgatnak a nevükre, pontosabban felismerik. :) Már kiskoruk óta következetesen így hívtam őket magamhoz, nem pedig ciccegve. Akkor is sűrűn ismételgettem a nevüket, mikor mondjuk az ölemben voltak egy kis pocakvakarászásra. Mikor az adott cicának szóltam, mindig kapott egy simit, hogy pontosan tudja, róla van szó. S persze akkor is pontosan tudják, hogy mikor melyikükre szólok rá, mivel ilyenkor a delikvens idegesen megrázza a farkát, hogy hagyjam már békén szaglászni a vacsorámat... :)
Előzmény:
ezoterika Creative Commons License 2001-08-09 14:25:46 395
Sziasztok Macsgazdik!
Egy kérdéssel fordulok hozzátok;
Szal van két maffiózónk a háznál, 5 hónaposak. A gondom pedig az, hogy nem hallgatnak még a nevükre. Volt előttük egy Marci nevű macsom, de nála nem emléxem pontosan hogy mennyi idős korában történt ez. Lehet, ha ketten vannak nehezebb nekik megérteni a nevüket? Vagy esetleg én siettetem túlságosan a dolgot?
Szal az az egy, kettő kérdés volt... :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!