|
|
|
|
 |
putyi
2001-08-09 16:12:39
|
8
|
| Én nem alkalmazok Dakotákat! A múltkor volt két ilyen beige színű munkásom, de a Jupitert megkerülve az Uránuszra vitték a cuccost... |
|
A hozzászólás:
 |
imot
2001-08-09 16:09:50
|
6
|
| DAKOTÁK mi? |
|
Előzmény:
 |
putyi
2001-08-09 16:08:30
|
5
|
Úgy gondolom, hogy tíz év múlva! Ha gondolod van telkem a Jupiteren eladó igen olcsó pénzért és természetesen lehet részletre is vásárolni!
Ha építkezni is akarsz, akkor vannak szállítóim, akik viszik a cementet, meszet, téglát, stb... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|