Keresés

Részletes keresés

putyi Creative Commons License 2001-08-09 16:12:39 8
Én nem alkalmazok Dakotákat! A múltkor volt két ilyen beige színű munkásom, de a Jupitert megkerülve az Uránuszra vitték a cuccost...
A hozzászólás:
imot Creative Commons License 2001-08-09 16:09:50 6
DAKOTÁK mi?
Előzmény:
putyi Creative Commons License 2001-08-09 16:08:30 5
Úgy gondolom, hogy tíz év múlva! Ha gondolod van telkem a Jupiteren eladó igen olcsó pénzért és természetesen lehet részletre is vásárolni!
Ha építkezni is akarsz, akkor vannak szállítóim, akik viszik a cementet, meszet, téglát, stb...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!