|
|
|
|
 |
Maminti
2001-08-09 16:24:52
|
397
|
| Az enyémek hallgatnak a nevükre, pontosabban felismerik. :) Már kiskoruk óta következetesen így hívtam őket magamhoz, nem pedig ciccegve. Akkor is sűrűn ismételgettem a nevüket, mikor mondjuk az ölemben voltak egy kis pocakvakarászásra. Mikor az adott cicának szóltam, mindig kapott egy simit, hogy pontosan tudja, róla van szó. S persze akkor is pontosan tudják, hogy mikor melyikükre szólok rá, mivel ilyenkor a delikvens idegesen megrázza a farkát, hogy hagyjam már békén szaglászni a vacsorámat... :) |
|
 |
Thoughts
2001-08-09 16:04:05
|
396
|
Szerintem két macskának, két különböző nevet, csak sok idő alatt lehet megtanítani...
Talán, ha külön etetnéd őket, gyorsabban sikerrel járnál...
Megkérdezhetem, mik az ominózus nevek? |
|
A hozzászólás:
 |
ezoterika
2001-08-09 14:25:46
|
395
|
Sziasztok Macsgazdik!
Egy kérdéssel fordulok hozzátok;
Szal van két maffiózónk a háznál, 5 hónaposak. A gondom pedig az, hogy nem hallgatnak még a nevükre. Volt előttük egy Marci nevű macsom, de nála nem emléxem pontosan hogy mennyi idős korában történt ez. Lehet, ha ketten vannak nehezebb nekik megérteni a nevüket? Vagy esetleg én siettetem túlságosan a dolgot?
Szal az az egy, kettő kérdés volt... :-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|