Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-08-08 18:12:17 153
1. sajnos csak ugy hogy a vindózba is felgyorsítodBeállítások>vezérlőpul>egér (játékon belül nem lehet)
2. az editor.txt ben le van irva pontosan (játék közben tudod használni a txt ben megadott utasításokkal amiket ctrl lenyomása közben kell bepötyögnöd pl.: editor,exacto,rapido,removepeopleo stb)
A hozzászólás:
Mario the Great Creative Commons License 2001-08-08 11:47:05 152
Végre megvan a játék, ami tényleg "király" (diktáror). Két kérdésem volna: 1. hogyan lehet az egér sebességét felgyorsítani, az Options-ban erre nem találtam semmit. 2. Hiába töltöttem le, majd fel a térképszerkesztőt, azt sem tudom használni, nem úgy müködik mint a Railroad Tycoon 2-ben. Amúgy tényleg tetszik, az zavar csak, hogy néhány ide nem illő hanghatást egy az egyben átvettek a RT2-ből (pl. mozdonyfütty). Előre is köszi. Mario

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!