Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
dunee Creative Commons License 2001-08-03 22:51:58 28
Nagyon is az volt, főleg mert valszeg jövő héttől a full magyarosítás is letölthető lesz az EVM honlapjáról. Kézikönyvet egyébként én nem láttam, csak egy fénymásolt fecnit, aminek a fele a haszontalan fotoszenzitív epilepsziás baromsággal van tele...

Na mindegy, a mondanivalóm hírértéke annyi, hogy már nagyon a küszönbön áll az RT2 magyarul, már csak a setup beállítása van hátra meg egy pár apróság...

Előzmény:
Sir Lajhár Creative Commons License 2001-08-03 11:04:59 26
Éppen ma rendeltem meg az evm-től. 1999 Ft-ért. Állítólag magyarnyelvü kézikönyvvel.
Érdemes volt??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!