Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2001-08-03 18:16:17 27
Én a cdgalaxistól rendeltem meg (EVM kiadás , szóval elvileg ugyanaz mint a tied), de magyar nyelvű kézikönyvet nem találtam mellette.
Jól tetted egyébként ,hogy megrendelted . Jó kis game, kevés ehhez fogahtó van manapság.
Előzmény:
Sir Lajhár Creative Commons License 2001-08-03 11:04:59 26
Éppen ma rendeltem meg az evm-től. 1999 Ft-ért. Állítólag magyarnyelvü kézikönyvvel.
Érdemes volt??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!