Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-08-01 18:49:42 23
Amíg RT2-ztem az utóbbit csináltam, kifizetődőbb szerintem.
Előzmény:
Remetix Creative Commons License 2001-08-01 18:26:14 22
Kerdezek en is.
Mi eri meg jobban tapasztalataitok szerint, ha annyi vonatot kozlekedtetek, hogy lenyegeben meg nulla varakozassal, de az osszes arut (mondjuk goods-t) elvigyek, es emiatt a celalomasnal egyre kevesbe van szukseg ra, igy aztan egy fuvarert kevesebb penzt kapok, vagy ha nem viszek minden arut el, igy egy utert tobbet kapok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!