|
|
|
|
 |
J-MAN
2001-08-02 22:15:00
|
148
|
Nekem is bejön Attilio, ne keseredj el, majd néha 1-1 shot-ot felrakok, a probléma csak az, hogy MINDÍG sokkal kevesebb ideje van az embernek, mint amit a játékokra fordítani szeretne...
1ébként ez a Karib-tengeri feeling óriási, és nézve a Spectrum tv műsorait szívesen személyesen is kipróbálnám (és még az sem zavarna túlzottan, hogy nem diktátorként, hanem túristaként)de ehhez minimum 1 földművelésügyi miniszteri államtitkárnak kéne lenni. Most sajnálom csak igazán, hogy a CoVboy párt nem alakult meg anno... |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2001-08-01 18:11:16
|
147
|
1, 1562 az új csúcs
2, Gratula metropolisodhoz Vonbraun !
3, felhoztama topikot, velószínűleg utoljára
akinek kérdése van a játékkal kapcsolatban nézzen el a www.extra.hu/tropihu -ra vagy tegye fel itt a fórumon
kár hogy nincs nagy rajongótábora ennek a játéknek, nekem nagyon bejön... |
|
Előzmény:
 |
Attilio
2001-07-26 18:03:57
|
144
|
Akkor ha valakinek kérdése van a játékkal kapcsolatban tegye ITT fel ...hagyom süllyedni a topikot,
de ennek ellenére benthagyom az index "kedvencek" között, úgyhogy itt gyors választ lehet kapni
apropó, ért el valaki ennél több pontot ? :)
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
pedig csak poénból kezdtem el ilyen névvel és ilyen elentmondásos beállításokkal a játékot....
Attilio |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|