Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

RedRiot Creative Commons License 2001-07-28 00:10:53 79
Eddig azt hittem a Jordan a leglazább, legbulisabb, legbarátságosabb az F1-ben. Erre kiderül, EJ-hez képest Frank Williams egy angyalka.
De az is igaz, hogy HHF már 2000-tôl sokat vitázott Eddievel a fizetésén, és végül mindig megkapta a lét. EJ meg rájött, hogy itt nem lesz mégegyszer '99, ugyhogy csá csumi Heinz! Az igazat megvallva minen agresszivitás eltűnt Frenzen vezetésébôl, + Trulli is felgyorsult az évek alatt. Sajnálom, mert amit két éve csinált az nagyon szép volt, de el kell imserni, az idei produkciója elég harmatos volt. De azért lehetett volna hagyni év végéig.
A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-07-27 23:50:02 78
Az igazat megvallva, nem hittem volna hogy Eddie Jordan képes bárkivel is összeveszni, kíváncsi vagyok mit csinált Frentzen....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!