Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-08-01 18:11:16 147
1, 1562 az új csúcs
2, Gratula metropolisodhoz Vonbraun !
3, felhoztama topikot, velószínűleg utoljára

akinek kérdése van a játékkal kapcsolatban nézzen el a www.extra.hu/tropihu -ra vagy tegye fel itt a fórumon

kár hogy nincs nagy rajongótábora ennek a játéknek, nekem nagyon bejön...

A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-07-26 18:03:57 144
Akkor ha valakinek kérdése van a játékkal kapcsolatban tegye ITT fel ...hagyom süllyedni a topikot,
de ennek ellenére benthagyom az index "kedvencek" között, úgyhogy itt gyors választ lehet kapni

apropó, ért el valaki ennél több pontot ? :)
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

pedig csak poénból kezdtem el ilyen névvel és ilyen elentmondásos beállításokkal a játékot....

Attilio

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!