Keresés

Részletes keresés

pint Creative Commons License 2001-07-26 22:42:36 22
kicsi vagyok
székre állok
kurva élet
így se látok
A hozzászólás:
Zsoldos Creative Commons License 2001-07-26 16:40:33 21
Tényleg!!! Atyavilág!!! Pedig még láttam is!!!

Kicsi vagyok, székre állok
Onnan egy nagyot kiáltok:
BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK!

Előzmény:
vapiti Creative Commons License 2001-07-26 14:43:33 13
rizsa, én is kérek flo vírust a cégesre, mert nekem is névnapom van ám! De csak a flot szereted!
Pedig ha tudnád, a 6ás milyen szépet rajzolt nekem!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!