Keresés

Részletes keresés

Zsoldos Creative Commons License 2001-07-26 16:40:33 21
Tényleg!!! Atyavilág!!! Pedig még láttam is!!!

Kicsi vagyok, székre állok
Onnan egy nagyot kiáltok:
BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK!

rice Creative Commons License 2001-07-26 14:56:14 16
vapiti, Neked IRL ajándékom van:) ha találkozunk, elkapod:)

rizsa

zoorka Creative Commons License 2001-07-26 14:49:17 14
ne a rizsától kérjed, ő nem tud adni! csak a fish meg én kaptunk szépeket, igazán szépeket!!
A hozzászólás:
vapiti Creative Commons License 2001-07-26 14:43:33 13
rizsa, én is kérek flo vírust a cégesre, mert nekem is névnapom van ám! De csak a flot szereted!
Pedig ha tudnád, a 6ás milyen szépet rajzolt nekem!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!