|
|
|
|
 |
Zsoldos
2001-07-26 16:40:33
|
21
|
Tényleg!!! Atyavilág!!! Pedig még láttam is!!!
Kicsi vagyok, székre állok
Onnan egy nagyot kiáltok:
BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK! |
|
 |
rice
2001-07-26 14:56:14
|
16
|
vapiti, Neked IRL ajándékom van:) ha találkozunk, elkapod:)
rizsa |
|
 |
zoorka
2001-07-26 14:49:17
|
14
|
| ne a rizsától kérjed, ő nem tud adni! csak a fish meg én kaptunk szépeket, igazán szépeket!! |
|
A hozzászólás:
 |
vapiti
2001-07-26 14:43:33
|
13
|
rizsa, én is kérek flo vírust a cégesre, mert nekem is névnapom van ám! De csak a flot szereted!
Pedig ha tudnád, a 6ás milyen szépet rajzolt nekem! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|