|
|
|
|
 |
zoorka
2001-07-26 14:09:00
|
5
|
| vazze..te voltál??? szórakozzááá má todkivel..nem hiányzik nekem a szívinfarktus így 80 évesen..! |
|
 |
Fishtax
2001-07-26 14:06:45
|
4
|
de akkor melyik két kivülálló tényező lépett rajtad kívül kölcsönhatásba? És hogyan?
fish |
|
 |
sneci_
2001-07-26 14:06:41
|
3
|
| Miért, nem Te vagy??:) |
|
A hozzászólás:
 |
rice
2001-07-26 14:05:10
|
2
|
akkor ez akár én is lehetek, mert én is okosnak tartom magam:)
rizsa |
|
Előzmény:
 |
zoorka
2001-07-26 14:03:24
|
1
|
nah. akkor itt folytassuk.
szerintem ez a vírus okosnak tartja magát. És persze nem számít rá, hogy rajta kívülálló tényezők esetenként kölcsönhatásba léphetnek egymással. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|