Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-07-25 20:24:43 143

nem tudom hányan játszanak evvel játékkal, de biztos vagyok benne hogy sokan és vannak köztük index fórum olvasók ...azért ide is be-be lehetne nézni ....

A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-07-25 19:47:48 142
kiadták a Tropico soundtrackjét CD n(bár azt hiszem ez engem nem igazán érdekel...de legalább felhozom a topikot :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!