Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-07-21 16:20:27 9
sajna már letöröltem mindkettőt (agy Osztrák Magyar Monarchiás volt és egy 1945 ös Magyarország) :((
A hozzászólás:
Vahren Creative Commons License 2001-07-21 14:35:40 8
Sziasztok! Valaki tudna magyarországi pályákat küldeni nekem? Vagy elérhetőséget?
Köszi.

Vahren

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!