Keresés

Részletes keresés

sonomilanista Creative Commons License 2008-04-01 16:42:51 14
ja , jól kened.... :))
A hozzászólás:
MCsaba_d Creative Commons License 2001-07-18 11:55:04 13
Minden magyar focista kétlábas, csak az egyik lábuk rossz, a másik pedig rosszabb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!