Keresés

Részletes keresés

isz-akos Creative Commons License 2001-07-18 01:56:40 10
én spec. Bayern-Dortmund 6-2 re gondoltam de ez sem rossz:-))
nahh most pihizek egy kicsit majd még dumálunk valamikor buli elött meg majd szolj ám!:-)
A hozzászólás:
Campi Creative Commons License 2001-07-18 01:53:08 9
Persze, vegre eltalaltad:

Bayern-Schalke 1-3 (Sand 3)
erre vagynek ismet :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!