Keresés

Részletes keresés

isz-akos Creative Commons License 2001-07-18 01:49:35 8
szerintem egy korso jég hideg enyhén habos aranysárga sörre:-))) legalábbis remélem;-)
Amugy persze hogy értem mire gondoltál...arra hogyha minoségi igazi klasszis focit akarsz látni akkor Münchenbe kell menned:-))
A hozzászólás:
Campi Creative Commons License 2001-07-18 01:47:50 7
jojo
ertetted azert mire gondoltam?
Előzmény:
isz-akos Creative Commons License 2001-07-18 01:45:18 6
igen pl. Elefántcsontpartra ott minoségi futballt láthatsz:-))
Vagy mondjuk a kazaki első oszt. sem lehet kutya:-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!