|
|
|
|
 |
Campi
2001-07-18 01:47:50
|
7
|
jojo
ertetted azert mire gondoltam? |
|
A hozzászólás:
 |
isz-akos
2001-07-18 01:45:18
|
6
|
igen pl. Elefántcsontpartra ott minoségi futballt láthatsz:-))
Vagy mondjuk a kazaki első oszt. sem lehet kutya:-))) |
|
Előzmény:
 |
Campi
2001-07-18 01:43:48
|
5
|
hahh, a kocsmaban hallottuk ma este. en a bolgart portugalnak ertettem es majdnem leestem a szekrol
a magyar nb1 ugy szar ahogy van.
sajnos, de kulfoldre kell mennem ha igazi focit akarok latni eloben. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|