Keresés

Részletes keresés

isz-akos Creative Commons License 2001-07-18 01:45:18 6
igen pl. Elefántcsontpartra ott minoségi futballt láthatsz:-))
Vagy mondjuk a kazaki első oszt. sem lehet kutya:-)))
A hozzászólás:
Campi Creative Commons License 2001-07-18 01:43:48 5
hahh, a kocsmaban hallottuk ma este. en a bolgart portugalnak ertettem es majdnem leestem a szekrol

a magyar nb1 ugy szar ahogy van.
sajnos, de kulfoldre kell mennem ha igazi focit akarok latni eloben.

Előzmény:
isz-akos Creative Commons License 2001-07-18 01:41:22 4
mi a bajod a világ 37ik legerösebb bajnokságával???:))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!