|
|
|
|
 |
Campi
2001-07-18 01:43:48
|
5
|
hahh, a kocsmaban hallottuk ma este. en a bolgart portugalnak ertettem es majdnem leestem a szekrol
a magyar nb1 ugy szar ahogy van.
sajnos, de kulfoldre kell mennem ha igazi focit akarok latni eloben. |
|
A hozzászólás:
 |
isz-akos
2001-07-18 01:41:22
|
4
|
| mi a bajod a világ 37ik legerösebb bajnokságával???:)))) |
|
Előzmény:
 |
Campi
2001-07-18 01:38:31
|
3
|
2 ballabast lehet mondani, mert akkor usd fel a magyar NB1 2001-es evkonyvet barhol!!!
:)
vagy inkabb :(((((((((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|