Keresés

Részletes keresés

Campi Creative Commons License 2001-07-18 01:43:48 5
hahh, a kocsmaban hallottuk ma este. en a bolgart portugalnak ertettem es majdnem leestem a szekrol

a magyar nb1 ugy szar ahogy van.
sajnos, de kulfoldre kell mennem ha igazi focit akarok latni eloben.

A hozzászólás:
isz-akos Creative Commons License 2001-07-18 01:41:22 4
mi a bajod a világ 37ik legerösebb bajnokságával???:))))
Előzmény:
Campi Creative Commons License 2001-07-18 01:38:31 3
2 ballabast lehet mondani, mert akkor usd fel a magyar NB1 2001-es evkonyvet barhol!!!
:)
vagy inkabb :((((((((((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!