|
|
|
|
 |
Vad
2001-07-19 02:15:39
|
2
|
attól még lehet trójai, amennyire csekély értelmem futtya...
töröld ki a temporary internetfájlokat, aztán nézd meg mi történik, ja meg a cache-eket is
és szerezz vírusölőt meg tűzfalat, miután format c után újrainstalltad a vindózt :))
de van néhány utólagos kereső is, ezeket itt bizonyára jól mekkérdezheted |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2001-07-14 15:31:12
|
-
|
A problémám a következő lenne !
Az Internet Explorer emben szabálytalan időközönként megynílik a webradio honlapjának egy része! Fogalmam sincs a családom melyik tagja fogadod valamit ami ezt okozta de nagyon idegesítő (nem hinném hogy trojan mert offline is néha bejön a qrva webradio honlapjának valamelyik része ....-még akkor is ha eredetileg nincs nyitott explorer !-)
komoly kérdés :hol keressem a hibát ?
nem komoly kérdés :Beperelhető ezérrt a gusztustalan reklámozási módért a webradio ? :)
Attilio
Help !!!!!!!!!!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|