|
|
|
|
 |
Gurg
2001-07-13 19:50:13
|
20
|
igen kiscsillag
ott lesz Ginseng-gyökérgumó is |
|
A hozzászólás:
 |
picur
2001-07-13 17:29:19
|
16
|
"csak egy kis ízelítő a Szivárványsátor előadóinak lelkivilágáról"
Gondolod ott lesz Ginsberg is? |
|
Előzmény:
 |
Gurg
2001-07-13 16:02:41
|
8
|
"....., a mi József Attilánk is írt egy s más hasonlót!
"
Kedves xyz4567,
na azért ilyesfajta gusztustalanságot nem írt
és itt most nem Ginsbergről van szó, hanem a fordító, az ügy és a feeling egymásratalálásáról
csak egy kis ízelítő a Szivárványsátor előadóinak lelkivilágáról
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|