|
|
|
|
 |
xyz4567
2001-07-13 15:45:29
|
7
|
Kedves Gurg!
Allen Ginsberg a beat-nemzedék LEGNAGYOBB költője volt! Ettől persze még nem kell őt szeretni! Meg nem is kötelező olvasni. Ahogyan Villont, Verlaine-t és Rimbaud-ot sem. Pedig még cifrábbakat is írtak, sőt tettek! Verlaine és Rimbaud pl. egymással! És képzeld, mindkettőjüket (minhármójukat) a világirodalom legnagyobb költői között tartják számon! Sőt, a mi József Attilánk is írt egy s más hasonlót!
|
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
2001-07-13 13:35:04
|
5
|
hát ezt sajnos fel tudjuk fogni
itt van a földön és eléggé undorító |
|
Előzmény:
 |
ego
2001-07-13 12:29:12
|
2
|
| "Több dolgok vannak földön, s égen ó Horatio, mit sejtelmetek felfogni képes." (Shakespeare) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|