|
|
|
|
 |
Gurg
2001-07-13 13:35:04
|
5
|
hát ezt sajnos fel tudjuk fogni
itt van a földön és eléggé undorító |
|
 |
K.Trout
2001-07-13 13:31:14
|
4
|
OFF
Sejtelmetek?
Nem bölcselmetek? Persze, fordítótól függ...
ON |
|
 |
Olimpia12
2001-07-13 12:35:31
|
3
|
igenis, legyen sátruk a melegeknek a szigeten
és a bélsárnak is!
a melegeknek és a bélsárnak
le a ginsberg féle bélsárkirekesztôkkel!!! |
|
A hozzászólás:
 |
ego
2001-07-13 12:29:12
|
2
|
| "Több dolgok vannak földön, s égen ó Horatio, mit sejtelmetek felfogni képes." (Shakespeare) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|