Keresés

Részletes keresés

zzzzzzzzzz Creative Commons License 2001-07-13 08:42:25 16
Nekem tetszik a Friderikusz és el tudnám képzelni, hogy jól vezette volna a király tv-t. És ráadásul van pénze is így nem csak a lenyúlásokkal foglalkozna.
A hozzászólás:
Csülök Creative Commons License 2001-07-12 15:13:18 12
Dear pancho,
fáj nekem ilyent kimondani, de ez most nagyon szellemes volt! :))
Előzmény:
pancho Creative Commons License 2001-07-12 15:11:29 11
Igen. Ő 1 forintot hagy a kasszában minden hónap elsején, a többit viszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!