|
|
|
|
 |
Csülök
2001-07-12 15:13:18
|
12
|
Dear pancho,
fáj nekem ilyent kimondani, de ez most nagyon szellemes volt! :)) |
|
A hozzászólás:
 |
pancho
2001-07-12 15:11:29
|
11
|
| Igen. Ő 1 forintot hagy a kasszában minden hónap elsején, a többit viszi. |
|
Előzmény:
 |
Goldman Emma
2001-07-12 14:11:45
|
6
|
| Fridi aszonta, 1 forintos fizetést vesz föl addig, amíg nem lesz nyereséges a köztévé. Show-elem, de hatásos. Mendreczky is gyakorol majd valamilyen hasonlóan populista gesztust? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|