Keresés

Részletes keresés

pancho Creative Commons License 2001-07-12 15:11:29 11
Igen. Ő 1 forintot hagy a kasszában minden hónap elsején, a többit viszi.
A hozzászólás:
Goldman Emma Creative Commons License 2001-07-12 14:11:45 6
Fridi aszonta, 1 forintos fizetést vesz föl addig, amíg nem lesz nyereséges a köztévé. Show-elem, de hatásos. Mendreczky is gyakorol majd valamilyen hasonlóan populista gesztust?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!