Keresés

Részletes keresés

Lujza71 Creative Commons License 2001-07-12 13:47:15 3
Mi nem kevés előfizetési díjat fizetünk azért a fidesz propagandáért.
Nem kérem nem szeretném de hogy még adózom is érte.
Irány az utca népszavazást az előfizetési díj eltörléséért.

Lujzi

A hozzászólás:
zsimzsum Creative Commons License 2001-07-12 13:40:41 1
Naháááát!
Gondoltátok volna, hogy ez lesz?

Sajnálom a Fridit, meg magunkat!
Marad a nézhetetlen m1, és dotálhatja az állam közpénzből.
:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!