|
|
|
|
 |
Sothy
2002-01-24 11:27:18
|
4
|
Pedig érdekes téma lenne....:-))
Mármint a tapasztalatok leírása... |
|
A hozzászólás:
 |
rem ember
2001-07-12 08:07:18
|
3
|
Kösz, IstraFun!
Én is találtam közben egy cikket a www.fotovilag.hu-n...
Tapasztalt fotósok véleménye is érdekel! ;)
Mit mikor érdemes használni?
Különleges esetek, amikor javították ill. rontották a képet... ?
rem ember |
|
Előzmény:
 |
IstraFun
2001-07-10 15:38:01
|
2
|
Találtam egy linket:
http://extra.hu/bfoto/tartoz1.htm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|