|
|
|
|
 |
DnP
2001-07-11 10:33:17
|
24
|
Bogoj:
Hat en pl az Incredible Machine-nel is allat modon el tudok szorakozni:) Igaz a regieket nem lattam, de a Return Of TIM Constrap*** (nem to leirni :) ) nagyon teccik.
Jateknak pl tombraider 4 johetne:)) igaz nem tul regi, meg mar reg vegignyomtam.. de a viedoit meg nem lattam. 5 nem kell!!! nagy rakas szar.. pedig igazi TR fan vagyok:)
Vagy Quake 1 is johet. Habar ID bacsi nemhiszem, hogy orulne az 5letnek:)
Ranyomhatnatok eccer a HORDE-t is. vagy 6 eves lehet mar:) talan ingye is nyomnak.
Warcraft 2 tenyleg jo lenne. Marha sokat nyomultunk vele 1-2 eve. Azota jobbat nem igen lehet latni (szerintem). Annak meg volt hangulata. Jo a Dune3 Emperor is.. de mas...kicsit gagyibb mint a nagy elod.
Bye!
|
|
A hozzászólás:
 |
Bogoj
2001-07-11 08:23:50
|
23
|
Tényleg csak az akció meg a stratégia a nyerő?
mert eddig egy-két kivételtől eltekintve csak ezek jelentek meg.
mindenki más le van tojva? logikai játék még egyáltalán nem volt. amikor reklamáltam, azt mondták, a pc gurunál, hogy nincs rá kereslet. ennyire nem volt jó a myst, a 7th guest, a dr. brain sorozat, meg a többi?
Nekem is a stratégia meg az FPS a kedvencem, de már lassan kezdem unni, annyira el vagyunk vele árasztva. Vagy én látom rosszul?
Logikai játék kedvelők, jelentkezzetek!
Bogoj |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|