Keresés

Részletes keresés

rem ember Creative Commons License 2001-07-12 08:07:18 3

Kösz, IstraFun!
Én is találtam közben egy cikket a www.fotovilag.hu-n...

Tapasztalt fotósok véleménye is érdekel! ;)
Mit mikor érdemes használni?
Különleges esetek, amikor javították ill. rontották a képet... ?

rem ember

A hozzászólás:
IstraFun Creative Commons License 2001-07-10 15:38:01 2
Találtam egy linket:

http://extra.hu/bfoto/tartoz1.htm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!