|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Lorann-)))
2001-07-10 15:30:54
|
15
|
Maminti !
Maximálisan igazad van, de az ilyen jellegű hozzászólások felborzolják az igazságérezetemet.
Persze lehetnék annyira higgadt, hogy észre sem veszem...
|
|
Előzmény:
 |
Maminti
2001-07-10 14:46:53
|
14
|
Ne essünk egymásnak kutyások és matskások... :( Főleg, mert akkor hova álljanak a belgák, akik mindkét fajt szeretik? :)
Minden állatot önmagukért szeretjük, nem kell "emberesíteni" őket. A kutyák sem szolgalelkűek, csak tökéletesen alkalmazkodtak az emberek világához. A matskák seggét sem kell kinyalni azért, hogy kedvességet kapjunk tőlük, egyszerűen csak önállóak és másképp "látják" a világot mint a kutyák. Anyagcseréje pedig az összes állatnak van, s az sem kéjmámor, amikor az utcán vagy a játszótéren a homokozóban kell kerülgetni a kutyapiszkot, mert a gazdinak eszébe sem jut, hogy kutyakötelessége eltakarítani az állat "termékét". Tisztelet a kivételnek. A nyulakat nem ismerem, de szerintem megvan a saját magukhoz való eszük, csak nem érdemes őket más állatok mércéivel mérni. Ugyanez a helyzet az összes kedvencként tartott állattal. Láttam a Spektrumon egy olyan gazdit, akinek a világon a legfontosabb a már 25-30 éve velük élő teknőce volt.
Persze, ha az a cél, hogy jól összevesszünk, és kieregessük a felesleges gőzt... :-/ |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|