Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-07-09 20:38:58 134
köszi !

Sajnos valóban nincs nagy forgalom ezen fórumon talán azért is mert aik benéz azt látja hogy alig írnak és ezért őt sem érdekli, meg a Tropico amugy sem egy olyan játék amelyről írni lehet (gondolok itt arra hogy nem írhatod meg hogy ezen meg ezen a páylán ezt meg ezt kel tenned mert ez a játék nem ilyenekről szól !)

A hozzászólás:
Tropihu Creative Commons License 2001-07-09 20:23:33 133
Attilio!

Felraktam a térképedet is. Ha másokat is érdekel (és remélme érdekel :) www.extra.hu/tropihu

Tropihu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!