|
|
|
|
 |
Attilio
2001-07-09 20:38:58
|
134
|
köszi !
Sajnos valóban nincs nagy forgalom ezen fórumon talán azért is mert aik benéz azt látja hogy alig írnak és ezért őt sem érdekli, meg a Tropico amugy sem egy olyan játék amelyről írni lehet (gondolok itt arra hogy nem írhatod meg hogy ezen meg ezen a páylán ezt meg ezt kel tenned mert ez a játék nem ilyenekről szól !) |
|
A hozzászólás:
 |
Tropihu
2001-07-09 20:23:33
|
133
|
Attilio!
Felraktam a térképedet is. Ha másokat is érdekel (és remélme érdekel :) www.extra.hu/tropihu
Tropihu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|