|
|
|
|
 |
KaTy
2002-05-28 10:11:03
|
2
|
| [A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] |
|
 |
Wágner úr
2001-07-08 22:01:33
|
0
|
| Van, kérem szépen, ilyesmi itt is... hukk, bocsánat... direkt, hogy ne kelljen messzire eltántorogni.... Egészség! |
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2001-07-08 21:54:39
|
-
|
Hi !
belinkelés módja:
(img src="azászlómellettiszöveg")
a () ek helyett kacsacsőröket kell használni !
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]http://www.tar.hu/cmhungary/ar.gif
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]www.tar.hu/cmhungary/belgium.gif
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]http://www.tar.hu/cmhungary/EU.gif
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]http://www.tar.hu/cmhungary/holland.gif
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]http://www.tar.hu/cmhungary/hungary.gif
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]http://www.tar.hu/cmhungary/luxembourg.gif
ez a topik elsősorban jómagamnak készült hogy el ne feljetsem a zászlók URL jeit de Ti is lenkelhettek be egyet kettőt ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|