|
|
|
|
 |
Törölt nick
2001-07-04 02:28:02
|
15
|
Igen igen, szerintem legyen benne strategia, szimulator, esetleg akcio, vagy netan kaland, vagy lehetne benne rpg is szerintem. Jo otlet szerintem, hogy ilyen jatekokat tegyenek szerintem bele. esetleg tehetnenek meg bele rts-t a strategian belul, de jo otlet lenne mas strategiat is.
Bocsi:))))))
|
|
A hozzászólás:
 |
Hunyadeto
2001-07-02 23:28:29
|
13
|
| Esetleg még több kaland,stratégia esetleg ürstrattégia,szimulátor(ne csak autóverseny!!!!)játék. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|